Koniec ze stresem przed wystąpieniami publicznymi...

Zamierzam Zdradzić Ci Moje Sekrety Pozbycia Się Lęku Przed Wystąpieniami Publicznymi

I Pomóc Ci Zostać Mistrzem Live na Facebooku

Intensywny program dzięki, któremu w miesiąc osiągniesz więcej niż inni w rok. Jak to możliwe? Gdy skupiasz się na tym co ważne, a dodatkowo masz kogoś kto wskazuje Ci drogę i codziennie motywuje, daje sprawdzone metody, pokazuje gdzie uderzyć i na co zwrócić uwagę, aby każde z działań przynosiło wymierny efekt.  To kurs praktyczny, w którym dowiesz się o tym jak pokonać własne ograniczenia, jak wyjść z własnej strefy komfortu, o tym jak robić livey, wywiady, stanąć i przemówić, działać. 


Jeszcze kilka miesięcy temu panicznie bałam się wystapięń publicznych. Nie byłam w stanie powiedziec słowa, paraliżował mnie strach, odcinało mi mózg już po sekundzie.

Znacie to? Teraz prowadzę swoje live, wywiady, występuje publicznie.  

Z lekkością robię rzeczy, o któych jeszcze nie dawno nie byłam w stanie pomyśleć. 

Kliknij w video i zobacz jeden z pierwszych moich wywiadów.


Od : Agnieszki Kisiel, Kobiety, Kóra Pokonała Swój Lęk i Obecnie Z Lekkością Prowadzi Live Na Facebooku, Przemawia Publicznie, Prowadzi Firmowe Webinary

Do: Ciebie, Człowieka, Który Chce I Wie, Że Można Pokonać Swój Strach I Można Osiągnąć Więcej 

Temat: Pokażę Ci Jak Pokonać Lęk Przed Wystąpieniami Publicznymi, Jak Zacząć Robić Swoje Live na Facebooku, A Ty Zrozumiesz, Że Musisz Zainwstować Swój Czas i Chęci, Bo Te Rezultaty Nie Są Typowe, Pozwolą Ci Wzmocnić Twój Wizerunek Profesjonalisty

Na początku chciałam uścisnąć Twoją dłoń i zapytać "Jak się masz?". Nazywam się Agnieszka Kisiel i cieszę się, że jesteś tu ze mną. Będzie to dla mnie wielka przyjmność zostać Twoim osobistym trenerem przez kolejny miesiąc.

Będę bardzo precyzyjna, oprę się tylko i wyłącznie na faktach, bo szanuję Twój jak i swój czas.

Jeśli powiem Ci, że "złamałam kod" na osiąganie efektów, na pozbycie się swoich barier i prowadzenie live na Facebooku, to nie przesadzę ani trochę.

Oprócz tego jestem w stanie nauczyć Cię wszystkiego, abyś mógł wdrożyć to w swoim biznesie i aby to wszystko zadziałało właśnie u Ciebie...

Myślę, że tym bardziej powienieneś zapoznać się z tym bardzo dokładnie...

Zamierzam udowodnić Ci ile warta jest wiedza, którą Ci przekażę i jak zmieni się Twoje postrzeganie biznesu, kiedy zastosujesz to, o czym Ci powiem.

Bez cienia wątpliwości jestem w stanie stwierdzić, że to czego się dowiesz diametralnie zmieni Twoje życie.

Widzisz, ja wiem dlaczego się tu znalazłeś.

Ja wiem, że jest to ból. Prawdopodobnie przemówienia publiczne pomogłyby rozwinąć Twój biznes, poprawić Twoją sytuację finansową i sprawić, że byłbyś szczęśliwszy.

Jedyne, co jestem w stanie Ci powiedzieć to to, że wszystko bardzo dobrze rozumiem.

Wiem, co teraz przechodzisz.

Wiesz skąd? Bo sama nie tak dawno byłam w identycznej sytuacji. Zajmuję się tworzeniem swojego zespołu w systemie marketingu sieciowego. Chcę być Top Liderem, chcę być najlepsza z najlepszych, tak aby mój zespół mógł się rozwijać i czerpać jak najwięcej. Wyobrażacie sobie Lidera bez umiejętności przemawiania i robienia, na dzisiejsze czasy już obowiązkowych, live na facebooku? No właśnie. Ja też nie. 

Jedyne co miałam to marzenia i tak samo jak Ty wierzyłam, że mogę je zrealizować. Po prostu wiedziałam, że uda mi się to zrobić. Zrozumiałam, że tylko i wyłącznie prowadzenie live, przemawianie, może sprawić, że osiągnę wyższy poziom, że rozwinę skrzydła.

Możesz Sobie Tylko Wyobrazić Jaka Byłam Zdzwiona Jak Prawie Całe Życie Męczyłam Się, Aby Zacząć Przemawiać Publicznie...

A tu Wszyscy mi mówili, że to takie proste. To przecież wydawało się takie proste! Wchodziłeś na live i po prostu mówiłeś! Stawałeś na scenie i przemawiałeś. Wszyscy tłumaczyli mi, że nie rozumiją mnie. Tak po prostu...stajesz i robisz, prawda? Widzisz, dzisiaj oboje wiemy, że niestety to tak nie działa.

Dzisiaj oboje wiemy, że trzeba zrobić znacznie więcej, aby pokonać swoje bariery. Nie znam Twojej historii, ale wiem, że na pewno miała wiele wspólnego z moją.

 • Słuchałam WSZYSTKICH dookoła, nawet tych co to nigdy nie podjęli nawet namniejszej próby zrobienia swojego live. Ufałam im, bo przecież nie chcieli dla mnie źle, a ja wierzyłam, że ich rady pomogą mi pokonać moje blokady.
 •  Słuchałam ciągle jakie to proste i że w ogóle nie powinnam się stresować. 
 • Próbowałam przez cały czas zrobić ten pierwszy krok, ale dla mnie to jednak nie wydawało się takie proste, paraliżowało mnie na samą myśl o odpaleniu liva. A ciągłe powtarzanie mi, że to takie proste spowodowało, że czułam się jeszcze gorzej.
 •  W końcu zaczęłam myśleć, że to ze mną jest coś nie tak, skoro to dla innych jest takie proste, a ja nie jestem w stanie o tym nawet myśleć. Nie byłam w stanie wtedy  wejść nawet na zoom firmowy, bo bałam się, że mogę być o cokolwiek zapytana. 
 •  Coraz mniej wierzyłam w siebie i swoje umiejętności.
 • W końcu zaczęłam sobie tłumaczyć, że bez tej umiejętności też da się żyć.
 • Byłam już tym tak cholernie wyczerpana i zrezygnowana, że chciałam to wszystko rzucić w diabły, bo stwierdziłam, że chyba ze mną  jest coś nie tak.
Jak sądzisz do czego mnie to zaprowadziło?

Moja samoocena mocno spadła, a ja czułam się zrezygnowana!!!

To jest moment, w którym większość rezygnuje. Łatwo jest wtedy powiedzieć "To nie działa, nie nadaję się do tego, nie dam rady, mam dość, a po co mi to".

Ale Wiesz Co?... Coś We Mnie Wiedziało Lepiej...

Coś we mnie NIE CHCIAŁO PRZESTAĆ. Coś we mnie wiedziało, że musi być odpowiedź na te wszystkie pytania i wątpliwości.

Dzisiaj z perspektywy czasu wiem, że to musiała być jakaś wewnętrzna intuicja, która nie pozoliła mi zrezygnować i przekreślić moich marzeń. Moje gorące pragnienie osiągnięcia wolności pomogło mi przetrwać te wszystkie trudności, porażki i znaleźć w końcu rozwiązanie.

Bez tego PRAGNIENIA nie było by mnie teraz tu gdzie jestem...

Któregoś dnia postanowiłam,  że zrobię to po swojemu, bo przecież wiem, z czym mam problem i sposób na jego rozwiązanie z pewnością znajdę , prawda?

Postanowiłam od razu zacząć działać i już wiedziałam, że nic mnie nie zatrzyma. 

Zobaczyłam na scenie Izabelę Jagosz, która przemawiała z taką lekkością, z takim luzem, że pomyślałam sobie, że ja też tak mogę! Z resztą robiąc sobie z nią zdjęcie, powiedziałam jej, że ja też tak kiedyś będę przemawiała.

I tak wszystko się zaczęło....

Zrozumiałam, że prowadzenie takich live szybciej zbuduje moją markę osobistą, pozwoli dotrzec do większej ilości ludzi, w któtszym czasie. 

Wiedziałam jednak, że potrzebuje wsparcia w tym temacie, bo sama nigdy się nie odważę, za bardzo się bałam.

Skoro inni robili te live, ja przecież też mogłam.

No przecież nie byłoby opcji, że wszyscy byli stworzeni do robienia live i nikt się nie stresował!

Kiedy to sobie uświadomiłam. Wtedy już wiedziałam, że nie ma takiej opcji, abym zrezygnowała!

Ale Zamiast Opowiadać Ci O Tym, Zapraszam Cię Do Oglądnięcia Jednego Z Live, Na Które Zostałam Zaproszona Do Marty Kaim.

Nawet nie myśl sobie, że te rezultaty są tak odległe od tych, które masz teraz!! Nic z tych rzeczy! Jeszcze niedawno byłam w tym samym miejscu, co Ty, bez wiary w siebie, bez rezultatów, kompletnie przestraszona.... jednak z ogromnym pragnieniem rozwoju siebie i swojego biznesu.

Dzisiaj jestem w stanie przemawiać jak chcę i gdzie chcę, właściwie "na zawołanie". Śmiało staję przed kamerą i nagrywam filmy, bez konieczności miliona poprawek. 

Wszystko To zadziało się W Ciągu Ostatnich Kilku Miesięcy Dzięki Metodom, Które Zastosowałam. I To Jest Dla Ciebie Rewelacyjna Widomość!

* Powyższe wyniki są prawdziwe i możliwe do osiągnięcia ale nie są typowe..Musisz poświęcić swój czas, energię, a także zainwestować pieniądze, aby osiągnąć rezultaty.

NIC z tego nie byłoby możliwe, gdyby nie konkretne działania. Mam sprawdzony, działający SYSTEM, który właściwie każdy może powielić i zduplikować, aby osiągnąć podobne rezultaty...

To, co chcę Ci przedstawić to MAPA DROGOWA to osiągania rezultatów w robieniu live.

Obecnie uczę tych umiejętności moich partnerów w biznesie, bo chcą lepiej, szybciej i efektywniej rozwijać swój biznes. 

Postanowiłam, że udostępnie tę wiedzę szerszej publiczności i dzisiaj właśnie Ty możesz również z tego skorzystać.

I Tak Właśnie Powstał Kurs:

Zostań Mistrzem Live

Jest to miesięczny kurs, gdzie tłumaczę krok po kroku jak poradzić sobie z panicznym lękiem i zacząć po prostu robić live.  Są to niezbędne podstawy, bez których nie zrobisz NIC w tym aspekcie.

Powiem Ci jak zbudować swoją pewność siebie, uwierzyć w siebie.

Pokażę Ci jak zacząć działać i przygotować się do robienia live.

Pomogę Ci zidentyfikować działania niezbędne do poprowadzenia swojego pierwszego live na FB

W tajnej grupie nauczę Cię skutecznego i praktycznego prowadzenia live

Dostaniesz ode mnie praktyczną wiedzę na temat budowania swojej marki na Facebooku

Będę precyzyjna w każdym szczególe, tak abyś wiedział, co dokładnie  trzeba zrobić.

Będzie to po prostu eksplozja wiedzy i masa działań praktycznych.

Przekonasz się, że to jest naprawdę FENOMENALNE, uwierz mi.

To Jest Raptem Kilka Rzeczy, Których Się Nauczysz, Aby Zostać Mistrzem Live i Profesjonalnie Budować Swój Wizerunek, Dzięki Moim Sekretom

 • Jak poradzić sobie ze strachem i opanować nerwy przy wystąpieniach publicznych
 • Dowiesz się jak pracować nad sobą, aby wystąpienia na żywo nie były, aż tak stresujące
 • Powiem Ci jakie wykonać kroki, aby w ogóle zacząć 
 • Jak znaleźć pomysł na siebie i dobrze się "sprzedawać" na prezentacji na żywo
 • Pokażę Ci jakie kroki musiałam wykonać, jakie błędy popełniłam, abyś Ty nie musiał błądzić.
 • Przeprowadzę Cię przez pierwsze live i nauczę działać z energią
 • Poznasz to wszystko z praktycznej strony - jestem PRAKTYKIEM - co oznacza, że bedziesz uczestniczył dosłownie ciałem we wszystkich zadaniach
 • Otrzymasz grupę wsparcia i dzienną dawkę motywacji
 • Zrozumiesz jak ważne jest ustalanie priorytetów Twojego codziennego działania, jak oszczędzać energię i maksymalizować swoje działania.

I wiele innych przydatnych informacji, których dostarczę Ci w tym jednym kursie....Jeszcze raz zaznaczę, że TE REZULTATY nie są tyowe, jednak nie musisz być żadnym SUPERMANEM/SUPERWOMAN.Czas, poświęcenie, inwestycja, skupienie uwagi na szczegółach to KLUCZ do osiągnięcia takich bądź podobnych rezultatów.

Nie Ma Żadnych Wątpliwości, Że Ten Kurs Otworzy Ci Oczy Na Rozwiązania i Możliwości, o Których Nie Miałeś Zielonego Pojęcia. To Gwarantowane!

Teraz jest ten moment, w którym powinieneś zastanowić się ile kosztowałaby Cię cała ta wiedza gdybyś musiał zdobywać ją na własną rękę i implementować do swojego biznesu. To jest pytanie, nad którym ja musiałam zastanowić się bardzo długo...

A, czy Ty wyobrażasz sobie ile warta byłaby dla Ciebie? Pewnie nie....

Ja jednak wiem jak to jest być po tej drugiej stronie barykady, kiedy sceptycznie patrzysz na wszystko i nie wiesz komu możesz zaufać.

Ja niestety miałam tak samo i do większości rozwiązań musiałam dojść sama, tracąc masę cennego czasu...

Z tego właśnie powodu, zdecydowałam,  że oddam Ci całą moją wiedzę za tak śmieszną kwotę.

Zamiast podbić cenę do 297zł albo wyższej, tak jak zrobili by to wszyscy inni, którzy odnoszą sukcesy w Internecie...

Zamierzam dać Mój Kurs za jedyne 97zł.

Tak, dobrze czytasz, 97zł

Powód, dla którego to robię, jest bardzo złożony. Chcę, aby wszyscy, którzy boją się występować na żywo wiedzieli, że każdy może tego dokonać  i że mogą dzięki temu skuteczniej rozwinąć swój biznes. Chcę, abyś miał pewność, że DZISIAJ są takie możliwości, które doprowadzą Cię tam, gdzie chcesz. Nie chcę, aby ktokolwiek podjął TAK GŁUPIĄ decyzję i zrezygnował z obawy, że nie jest w stanie pojąć nowej wiedzy i umiejętności.

Chcę zbudować z Tobą bardzo dobre relacje, abyś wiedział, że jestem tu po to, aby doprowadzić Cię do Twojego sukcesu.

To jest dla Mnie NAJWAŻNIEJSZE.

I właśnie z takiego powodu oddaję Ci tak wartościową wiedzę za tak niską cenę, abyśmy mogli być partnerami nie tylko dziś ale na długie lata...

Bardzo chętnie ujrzę Twój przyszły SUKCES.

Tak więc tak jak widzisz, dzisiaj oddaję w Twoje ręce wiedzę za grosze (97zł) ale nie potrwa to długo, uwierz mi.

Już niedługo cena ulegnie zmianie i może to być nawet 297zł albo więcej. Teraz przeprowadzam testy, dlatego masz tak niepowtarzalną okazję...

Wiem, wiem, zwariowałam, że oddaję to za tak śmieszną cenę, jednak wierzę, że skorzystasz z tego. Dzięki tej wiedzy zostaniesz mistrzem live na Facebooku.

TAK! Agnieszka mam już dosyć błądzenia po omacku i wykonywania działań, które nie przynoszą efektów. Chcę stać się

prawdziwym mistrzem live, który działa skutecznie i szybko.

Rozumiem, że...

 • pokażesz mi jak pokonać swoje największe bariery i zdecydowanie przemawiać publicznie
 • dostanę natychmiastowy dostęp do tajnej grupy wsparcia i dostanę dzienną dawkę motywacji
 • cena jest po prostu symboliczna i nieadekwatna do wiedzy, która jest zawarta w tym kursie. Wiem i rozumiem, że możesz podnieść cenę w każdej chwili, kiedy tylko uznasz za stosowne i mogę nie mieć już szansy na przystąpienie za tak niską cenę
 • mam gwarancję satysfakcji i nie ponoszę żadnego ryzyka. 

Jestem gotowy zamówić KURS ZOSTAŃ MISTRZEM LIVE właśnie TERAZ i wstąpić na drogę do swojej wolności finansowej, którą osiągnę wdrażając rozwiązania, które mi przekażesz.

Kliknij poniżej, aby zamówić

KURS ZOSTAŃ MISTRZEM LIVE wartym 297zł

Widzisz, w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że osiągnięcie sukcesu i zrobienie swojego pierwszego live pomimo strachu nie musi być tak trudne, jak mi się wydawało.

Jeśli posiadasz odpowiednią wiedzę i zdobędziesz właściwe umiejętności, będziesz w stanie osiągnąć, co TYLKO sobie wymarzysz.

Wszystko, Co Musisz Zrobić, To NIGDY Się Nie Poddawać..

Z wiedzą, która jest zawarta w KURSIE ZOSTAŃ MISTRZEM LIVE, masz jasną, prostą drogę, którą musisz pokonać, aby osiągać KONKRETNE rezultaty

Uwaga! To wszystko, czego dowiedziałeś się powyżej, po prostu działa i przynosi niesamowite rezultaty, podnosi Toją wartość w oczach innych...z każdym rokiem jest coraz bardziej aktualne, gdyż współczesne czasy nakazują wręcz maksymalne "wypozycjonowanie się" na eksperta.

Albo jesteś unikalny albo znikasz w tłumie...

W ciągu ostatnich kilku miesięcy przeprowadziłam wile wspaniałych wywiadów, mimo że jeszcze nie dawno nie byłam w stanie powiedzieć słowa publicznie. Dzięki tym metodom, swobodnie prowadzę live, przemawiam publicznie, prowadze webinary.....

Podniesiesie swoich kompetencji pozwoliło mi w krótszym czasie osiągnąć pozycję Managera I Stopnia w mojej firmie. 

A co by było gdybyś już dzisiaj mógł docierać do większej grupy ludzi, w jakim miejscu byś był?

Ja pracuję nad tym już od kilku miesięcy i jeśli chesz Ciebie również tego nauczę....

Pomyśl...nie będziesz już musiał gonić za ludźmi...oni będą gonili za Tobą, co Ty na to?

Pozdrawiam Cię Serdecznie i do zobaczenia w środku

Agnieszka Kisiel


Copyright © 2017. www.agnieszkakisiel.pl | DisclaimerPrivacy Policy | Tos

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.